Preskočiť na obsah.

Mariaville Goat Farm Yurt

SuperhostiteľPattersonville, New York, Spojené štáty
Jurta hostené hostiteľom Ed Weaver
4 hostia1 spálňa3 lôžka1 kúpeľňa
Celý objekt
Jurta budete mať len pre seba.
Rozšírené upratovanie
Tento hostiteľ sa zaviazal k dodržiavaniu 5-krokového procesu rozšíreného upratovania Airbnb. Viac informácií
Ed Weaver je superhostiteľ
Superhostitelia sú skúsení, vysoko hodnotení hostitelia, ktorí chcú svojim hosťom čo najviac spríjemniť pobyt.
Storno podmienky
Pridajte termín cesty a zobrazia sa vám podrobnosti o storne tohto pobytu.
Peaceful, private yurt in the woods on our small, off-the-grid goat farm. If you are looking to get away from it all, this is the place for you! Enjoy a nap in the hammock, s’mores around a campfire, a great night’s sleep under the stars, and breakfast with goats! Take a walk in the woods...enjoy the unique landscaping...stroll through the gardens...explore the farm...and take time time to get to know the different personalities of Lamby, Perry, the “Abigails,” and all the goats! Enjoy!

Priestor
As our guest, you will have full access of the yurt and it’s surroundings!

Prístup pre hostí
Feel free to explore the farm and play with all the critters (except Nala, the pig)! And, enjoy a relaxing walk along the trails in the woods!

Ďalšie veci, ktoré treba spomenúť
We welcome well behaved pets. For the safety of your pet, our animals, and others, we ask to be advised prior to arrival.

The yurt is heated in the cooler seasons by a wood stove and kerosene heater. Please let us know if you’ll be leaving the farm during your stay and we can help keep the fire going for you!

Also, some amenities (outdoor shower, campfire, etc.) may be weather dependent.

There is water and a wash basin inside the yurt for cleaning up.
Peaceful, private yurt in the woods on our small, off-the-grid goat farm. If you are looking to get away from it all, this is the place for you! Enjoy a nap in the hammock, s’mores around a campfire, a great night’s sleep under the stars, and breakfast with goats! Take a walk in the woods...enjoy the unique landscaping...stroll through the gardens...explore the farm...and take time time to get to know the differen…

Usporiadanie lôžok

Spálňa 1
1 manželská posteľ, 1 jednolôžková posteľ

Vybavenie

Základné vybavenie
Hasiaci prístroj
Bezplatné parkovanie priamo v objekte
Kúrenie
Krb v interiéri
Súprava prvej pomoci
Detektor dymu
Kuchyňa
Raňajky
Detektor oxidu uhoľnatého

Vyberte dátum príchodu

Ak chcete presne stanoviť cenu, pridajte dátum cesty.
Príchod
Pridajte dátum
Odchod
Pridajte dátum

5,0 out of 5 stars from 333 reviews

Čistota
Presnosť
Komunikácia
Lokalita
Príchod
Hodnota

Poloha

Pattersonville, New York, Spojené štáty

There are some great local places to check out!

Grocery store:

-Mariaville Lakeside Country Store (Www.mariavillelakesidecountrystore.com)
-Hannaford (Esperance) (Www.hannaford.com)

Restaurants:

-Raindancer (Amsterdam) (www.raindancerrestaurant.com)
-Russo’s (Amsterdam) (Www.russosgrill.com)
-Jonathan’s (Duanesburg) (On Facebook)
-Duanesburg Diner (Duanesburg) (Www.duanesburgdiner.com)
-The Bears’ Steakhouse (Duanesburg) (On Facebook)
-Gibby’s Diner (Delanson) (On Facebook)
-China Wok *take-out* (Amsterdam)
(Www.chinawokamsterdam.com)
-Mt Fuji Japanese Steak House (Amsterdam)
(Www.mtfujiamsterdam.com)
-Wagon Train BBQ (Rotterdam) (Www.wagontrainbbq.net)
-Casa Real Mexican Restaurant (Rotterdam) (Www.casarealrestaurant.com)
-Canali’s Italian Restaurant (Rotterdam) (Www.canalisrestaurant.com)
-Top’s Diner (Rotterdam) (Www.tops5corners.com)
-Perreca’s (Schenectady) (Www.perrecasbakery.com)
-Tara Kitchen (Schenectady) (Www.tarakitchen.com)
-Ambition Bistro (Schenectady) (Www.ambitionbistro.com)
-Puzzles Bakery & Cafe (Schenectady) (Www.puzzlesbakerycafe.com)
-Jumpin’ Jack’s Drive-In (Scotia) (Www.jumpinjacksdriveininc.com)

Park:

-Riverlink Park (Amsterdam) (Www.riverlinkconcerts.com)

Hiking:

-Landis Arboretum (Esperence) (Www.landisarboretum.org)
-Plotter Kill Nature Preserve (Rotterdam) *Google and reference Wikipedia link*

Skiing/tubing:

-Maple Ski Ridge (Rotterdam) (Www.mapleskiridge.com)

Swimming:

-Burtonsville fishing access site (Colyer Rd, Esperance)

Kayaking:

-Down By The River (Amsterdam) (Www.downbytheriverkayakrentals.com)

Massage:

-Sacandaga Style Salon and Spa (Amsterdam) (Www.sacandagstylehair.com)
-Body and Soul Healing Arts (Amsterdam) (On Facebook)

Entertainment:

-Scotia Cinema (Scotia) (Www.scotiacinema.net)
-Via Aquarium (Rotterdam - mall) (Www.viaaquarium.com)
-Via Entertainment *arcade/bowling* (Rotterdam - mall) (Www.viaentertainment.com)
-Zurich Cinemas (Rotterdam - mall) (Www.zurichcinemas.com)
-miSci - Museum of Innovation and Science (Schenectady) (Www.misci.org)
-Proctors Theatre (Schenectady) (Www.proctors.org)
-Rivers Casino (Schenectady) (Www.riverscasinoandresort.com)
-Times Union Center (Albany) (Www.timesunioncenter-Albany.com)
-Fonda Speedway (Www.newfondaspeedway.com)

Caves:

-Howe Caverns (Cobleskill) (Www.howecaverns.com)

And, we’re about an hour away from:

-Saratoga Race Course (Www.nyra.com/Saratoga)
-Saratoga Performing Arts Center (Www.spac.org)
-Baseball Hall of Fame (Cooperstown) (Www.baseballhall.org)
-Herkimer Diamond Mine (Www.herkimerdiamond.com)
There are some great local places to check out!

Grocery store:

-Mariaville Lakeside Country Store (Www.mariavillelakesidecountrystore.com)
-Hannaford (Esperance) (Www.hannaford.com…

Hostiteľ: Ed Weaver

Členom od roku apríl 2018
  • 633 hodnotení
  • Totožnosť overená
  • Superhostiteľ
Počas vášho pobytu
We have business cards in the yurt with our phone number. We are always available by phone, text, or Air BnB message.
Ed Weaver je superhostiteľ
Superhostitelia sú skúsení, vysoko hodnotení hostitelia, ktorí chcú svojim hosťom čo najviac spríjemniť pobyt.
  • Miera odozvy: 100%
  • Rýchlosť odpovede: v priebehu niekoľkých hodín
V záujme zvýšenej bezpečnosti pri platbe nikdy neprevádzajte peniaze ani nekomunikujte mimo webovej stránky alebo aplikácie Airbnb.

Na čo treba pamätať

Pravidlá pobytu
Príchod: 16:00 – 21:00
Odchod: 11:00
Domáce zvieratá sú povolené
Fajčenie je povolené
Zdravie a bezpečnosť
Dodržiava proces rozšíreného upratovania Airbnb. Viac informácií
Platia usmernenie o spoločenskom odstupe a ďalšie usmernenia Airbnb týkajúce sa ochorenia COVID-19
Hlásič oxidu uhoľnatého
Hlásič dymu

Preskúmajte ďalšie možnosti v meste Pattersonville a jeho okolí

Ďalšie možnosti ubytovania v meste Pattersonville: